belka

 Tarnawatka 06.02.2020 rok

Gmina Tarnawatka

ul. Lubelska 39

22-604 Tarnawatka

 

Zapytanie ofertowe

nr IR.271.7.2020.MT

 

Na podstawie regulaminu udzielania zamówień na dostawy, usługi i roboty budowlane o wartości .nie przekraczającej wyrażonej w złotych równowartości kwoty 30 000,00 euro, Wójt Gminy Tarnawatka posiadający siedzibę w Tarnawatce, ul. Lubelska 39, 22-604 Tarnawatka, tel: (0-84) 6624710, fax: (0-84) 6624724. zaprasza do składania ofert cenowych na  dostawę:

 1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ORAZ ZAKRESU DOSTAWY

 

Przedmiot zamówienia:

 

„Dostawa  materiałów plastycznych do przedszkola w ramach projektu pod tytułem „Przedszkolaki z Tarnawatki” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020”

 

 

 1. OPIS PRZEDMIOTU I ZAKRESU ZAMÓWIENIA

 

„Dostawa  materiałów plastycznych do przedszkola w ramach projektu pod tytułem „Przedszkolaki z Tarnawatki” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020”

 

Lp.

Wyszczególnienie

Ilość

Materiały plastyczne

1

Kolorowa kreda do tablicy.

Produkt wyprodukowanych na bazie czystych chemicznie minerałów naturalnych. Barwione za pomocą barwników spożywczych, nieszkodliwych dla zdrowia ludzi i środowiska. Przekrój kwadratowy bądź okrągły. Wymiary: od 10 do 15mm szerokości, od 70 do 90mm długości. Ma bardzo dobre właściwości piszące, nie kruszy się, a w trakcie ścierania z tablicy zbija się w grudki. Stosowana jako wyrób przeznaczony dla dzieci. Opakowanie zawiera 12 sztuk kredy w różnych kolorach, możliwe opakowania większe łączna ilość kredy 300 sztuk w różnych kolorach.. Przykładowe kolory: niebieski, czerwony, żółty, zielony, różowy, pomarańczowy, brązowy oraz odcienie. Posiada atest PZH. Na podstawie Deklaracji Zgodności WE oraz badań kreda otrzymała znak CE, w związku z czym może być stosowana jako bezpieczna zabawka.

25 kompletów

(przy 12 sztukach)

3 komplety (przy 100 sztukach)

2

Kolorowa kreda do malowania po betonie.

Produkt wyprodukowanych na bazie czystych chemicznie minerałów naturalnych. Barwione za pomocą barwników spożywczych, nieszkodliwych dla zdrowia ludzi i środowiska. Produkt dostosowany do pisania po różnych podłożach: kamień, papier, drewno, beton. Produkt miękki, nie niszczący powierzchni tablic ścieralnych. Przekrój kwadratowy bądź okrągły. Wymiary: od 10 do 15mm szerokości, od 70 do 90mm długości. Ma bardzo dobre właściwości piszące, nie kruszy się, a w trakcie ścierania z tablicy zbija się w grudki. Stosowana jako wyrób przeznaczony dla dzieci. Opakowanie zawiera 24 sztuk kredy, możliwe opakowania większe łączna ilość kredy 600 sztuk w różnych kolorach , . Dopuszczalne kolory: niebieski, czerwony, żółty, zielony, różowy, pomarańczowy, brązowy oraz odcienie. Produkt zgodny z normami europejskimi EN 81/3. Posiada atest PZH. Na podstawie Deklaracji Zgodności WE oraz badań kreda otrzymała znak CE, w związku z czym może być stosowana jako bezpieczna zabawka.

25 kompletów

3

Mazaki sucho ścieralne.

Komplet zawiera cztery sztuki markerów suchościeralnych, wykorzystywanych do pracy na powierzchniach suchościeralnych lub papierze. Dopuszczalne kolory: czerwony, zielny, niebieski i czarny lub ich odcienie. Każdy mazak wyposażony w okrągłą końcówkę robiącą ślad o grubości do 1 do 2mm. Atrament bezzapachowy, nie zawierający substancji toksycznych oraz szkodliwych. Wygodny korpus pozwalający na pewny uchwyt oraz efektywne wykorzystanie markera. Dopuszczalne jest wykorzystanie przy ich produkcji materiałów z odzysku. Produkt dopuszczony do obrotu na polskim rynku. Produkt dopuszczony do wykorzystania w placówkach oświatowych.

25 kompletów

4

Nożyczki ze wzorkiem.

Długość od 10 do 15cm, materiał wykonania uchwytów: tworzywo sztuczne. Ostrze wymienne, wykonane z tworzywa sztucznego. Każda sztuka zawiera zróżnicowane wzory. Wszystkie niebezpieczne krawędzie są zaokrąglone. Otwór na palce pozwala na zastosowanie wygodnego oraz ergonomicznego uchwytu. Dopuszczalne jest wykorzystanie przy ich produkcji materiałów z odzysku. Produkt dopuszczony do obrotu na polskim rynku. Produkt dopuszczony do wykorzystania w placówkach oświatowych.

25 sztuk

5

Fizelina dekoracyjna,

Włóknina powstała na skutek termicznego połączenia lub sklejenia włókien syntetycznych. Wymiar arkuszy: od 20 do 30cm x od 30 do 40cm. Opakowanie zawiera 10 arkuszy. Kolorystyka mieszana. Dopuszczalne kolory: niebieski, czerwony, żółty, zielony, różowy, pomarańczowy, brązowy oraz odcienie. Produkt dopuszczony do obrotu na polskim rynku. Produkt dopuszczony do wykorzystania w placówkach oświatowych

25 opakowań

6

Karton holograficzny.

Format arkuszu – co najmniej A4, od 21cm x 29,7cm. Gramatura od 200 do 250g/m2. Są to kolorowe, wzorzyste i skrzące karty do wykonywania zdobień oraz własnych prac plastycznych. Blok zawiera minimum 5 różnokolorowych kart. Dopuszczalne kolory: niebieski, czerwony, żółty, zielony, różowy, pomarańczowy, brązowy oraz odcienie. Dopuszczalne zróżnicowane wzornictwo dekoracyjne. Karty jednostronnie ozdobne. Produkt dopuszczony do obrotu na polskim rynku. Produkt dopuszczony do wykorzystania w placówkach oświatowych.

25 opakowań

7

Tektura falista.

Arkusze formatu A4, malowana dwustronnie, 10 różnokolorowych arkuszy w opakowaniu. Dopuszczalne kolory: złoty i srebrny oraz odcienie. Dopuszczalne zróżnicowane wzornictwo dekoracyjne. Karty jednostronnie ozdobne. Produkt dopuszczony do obrotu na polskim rynku. Produkt dopuszczony do wykorzystania w placówkach oświatowych.

25 opakowań

8

Tektura falista.

Arkusze formatu A4, malowana dwustronnie, 10 różnokolorowych arkuszy w opakowaniu. Dopuszczalne kolory: zielony oraz odcienie. Dopuszczalne zróżnicowane wzornictwo dekoracyjne. Karty jednostronnie ozdobne. Produkt dopuszczony do obrotu na polskim rynku. Produkt dopuszczony do wykorzystania w placówkach oświatowych.

25 opakowań

9

Tektura falista.

Arkusze formatu A4, malowana dwustronnie, 10 różnokolorowych arkuszy w opakowaniu. Dopuszczalne kolory: niebieski, czerwony, żółty, zielony, różowy, pomarańczowy, brązowy oraz odcienie. Dopuszczalne zróżnicowane wzornictwo dekoracyjne. Karty jednostronnie ozdobne. Produkt dopuszczony do obrotu na polskim rynku. Produkt dopuszczony do wykorzystania w placówkach oświatowych.

25 opakowań

10

Tektura strecz.

Arkusze formatu A4, malowana dwustronnie, elastyczna i rozciągliwa.  Produkt dopuszczony do obrotu na polskim rynku. Produkt dopuszczony do wykorzystania w placówkach oświatowych. Minimum 5 arkuszy w opakowaniu

25 opakowań

11

Papier wycinankowy nabłyszczany.

Format papieru A4, gramatura od 100 do 130g/m2. Arkusze w 10 żywych kolorach. Dopuszczalne kolory: niebieski, czerwony, żółty, zielony, różowy, pomarańczowy, brązowy, złoty oraz srebrny oraz odcienie. Produkt dopuszczony do obrotu na polskim rynku. Produkt dopuszczony do wykorzystania w placówkach oświatowych.

25  opakowań

12

Ozdobny papier wytłaczany.

Format papieru A4, gramatura od 200 do 250 g/m2. Arkusze z wytłaczanym wzorem, na przykład różyczki, czy też perłowego ornamentu, lub podobny. W opakowaniu 20 arkuszy lub inna ilość przy czym całkowita ilość arkuszy 500 w różnych kolorach. Dopuszczalne kolory arkuszy: niebieski, czerwony, żółty, zielony, różowy, pomarańczowy, brązowy, złoty oraz srebrny oraz odcienie. Produkt dopuszczony do obrotu na polskim rynku. Produkt dopuszczony do wykorzystania w placówkach oświatowych.

25 opakowań

13

Papier brokatowy.

Arkusze rozmiaru co najmniej A4, pokryte z jednej strony barwionym brokatem, z drugiej są samoprzylepne. Karton elastyczny, łatwo poddający się wycinaniu, o gramaturze od 70 do 80g/m2. Czyste i intensywne, zróżnicowane barwy. W opakowaniu 10 arkuszy. Dopuszczalne kolory: niebieski, czerwony, żółty, zielony, różowy, pomarańczowy, brązowy, złoty, srebrny oraz odcienie. Produkt dopuszczony do obrotu na polskim rynku. Produkt dopuszczony do wykorzystania w placówkach oświatowych.

25 opakowań

14

Bibułka w rolkach.

Bibułka w rolkach- różnokolorowe arkusze (minimalnie 12 arkuszy w rolce). Format 35-38 cm x 50 cm. Służy do wyklejania przedmiotów, wykonywania prac plastycznych, dekoracji. Produkt łatwy w modelowaniu. Rekomendowana dla dzieci w wieku od 3 lat.

25  opakowań

15

Brystol A4,

1 blok zawiera 50 kolorowych arkuszy. Gładki i wysoki jakościowo papier, gruby papier kolorowy.  Solidny, charakteryzujący się wysoką wytrzymałością. Bezkwasowy papier. Nadaje się do drukowania atramentowego i laserowego, cięcia, klejenia, składania. Nadaje się do rysowania: ołówkiem, atramentem, markerem. Papier o żywych kolorach. Gramatura: 185g/m2. Brystol w maksymalnie 10 niepowtarzających się kolorach. Ilość arkuszy z danego koloru – 5 arkuszy.  Charakteryzujący się trwałością. Zgodność z normą ISO 9706.

25 opakowań/ bloków

16

Kolorowy papier rysunkowy A4.

W każdym bloku powinno się znaleźć 15-16 kolorowych arkuszy. Bloki wykonane w wysokiej jakości barwionego w masie papieru o gramaturze 80g/m2. Format A4. Produkt przeznaczony do rysowania, wycinania, wydzierania. Produkt bezkwasowy. Powierzchnia wygładzona. Kolory intensywne i wyraziste. Odporne na blaknięcie. Okładka miękka wykonana z kartonu. Przeznaczony do rysunku: ołówkiem, kredkami, farbami, węglem.

25 opakowań/ bloków

17

Krepina włoska.

Gruba i sztywna bibuła krepina z marszczeniem. Długość do 2 m. Szerokość do 50 cm. Różne, intensywne kolory, w zestawie powinno się znaleźć minimum 15 niepowtarzających się kolorów. Pozostałe kolory mogą się powtarzać. Krepina służąca do tworzenia różnego rodzaju dekoracji. Każda bibuła zwinięta w rulon. Łatwość formowania i kształtowania. Gramatura około 180 g/m2.

25 opakowań

18

Pastele olejne w liczbie 12 sztuk (12 kolorów) w zestawie.

Okrągły przekrój pasteli. Miękka, kremowa konsystencja. Łatwość rozprowadzania. Pastele powinny pozwalać na tworzenie różnego rodzaju efektów:  tworzenie cieni, cieniowanie, gradacja intensywności kreski, mieszanie barw. Kolory mocne i wyraziste. Pastele powinny posiadać atest PZH, gwarantujący bezpieczeństwo i łatwość w użytkowaniu, zgodność z normą EN. Pastele mogą być używane na takich powierzchniach jak: papier, płótno czy tablice. Pastele mogą być używane zarówno na sucho jak i na mokro. Odporne na złamania. Pastele ułożone w pudełku kartonowym, ułatwiającym przechowywanie.

25 opakowań

19

Farby do malowania palcami

Farby powinny być nieszkodliwe, nietoksyczne oraz łatwe do usunięcia z odzieży oraz ciała. Farby mogą być stosowane bez użycia wody. Przeznaczone do malowania po papierze, kartonie czy brystolu. W opakowaniu powinno się znajdować minimum 6 intensywnych kolorów. Każdy pojemniczek farby powinien posiadać wieczko ze stempelkiem. Farba w zakręcanych wygodnych kubeczkach / słoiczkach o pojemności minimum 50 ml. Farby nietoksyczne, zmywalne wodą. Konsystencja półpłynna. Idealne krycie powierzchni. Produkt dla dzieci powyżej 3 roku życia.

25 opakowań

20

Zestaw  pędzli.

Pędzle w ilości 3 sztuk w zestawie. Pędzle do malowania farbami z naturalnym włosiem lub z włosiem syntetycznym. Pędzle o 3 różnych kształtach. Zestaw powinien zawierać 3 pędzle w rozmiarach: 4, 6, 8. Wykonane w trwałego włókna i elastycznego, pozwalającego na precyzyjność. Łatwość nałożenia farby. Przystosowane zarówno do farb plakatowych jak i akwarelowych. Materiał wykonania części uchwytu z plastiku lub drewna. Fasony włosia: 2 okrągłe i 1 płaski. Uniwersalne do różnych technik malarskich.

25  zestawów

21

Ołówek grafitowy.

 Ergonomiczny uchwyt pozwalający na łatwe utrzymywanie ołówka z dłoni. Ołówek o przekroju heksagonalnym. Ołówek powinien zapewniać wysoki komfort podczas pisania. Grafit odporny na złamanie. Drewno z którego wykonany jest ołówek, powinno być wytrzymałe i ułatwiające temperowanie. Powierzchnia zewnętrzna ołówka powinna być pokryta lakierem na bazie wody. Bezpieczny i zdrowy dla środowiska. Grubość ołówka – ołówek HB. Ołówek z gumką.

100  sztuk

22

Temperówka metalowa,

Wykonana ze specjalnego stopu magnezu z jednym otworem. Temperówka przeznaczona do ołówków i tradycyjnych kredek. Temperówka z precyzyjnym, stalowym ostrzem połączonym z obudową, mocowanym wkrętem. Ergonomiczny kształt pozwalający na łatwe trzymanie temperówki podczas temperowania. Kolor srebrny/metalowy.

25  sztuk

23

Plastelina mix kolorów

Zestaw plasteliny dla 3-4 latków. W zestawie powinno się znaleźć 12 sztuk różnokolorowej plasteliny. Plastelina o intensywnych barwach, o lekkiej strukturze, łatwa do rozprowadzenia w palcach. Plastelina nie powinna kleić się do rąk ani wysychać. Plastelina z możliwością wielokrotnego użytku. Waga jednej laski plasteliny to 15g (+-3 g). Plastelina wyprodukowana w oparciu o ścisłe normy dotyczące bezpieczeństwa użytkowania przez dzieci. Plastelina produkowana w zgodności z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie bezpieczeństwa zabawek oraz rozporządzeniem Ministerstwa Gospodarki w sprawie zasadniczych wymagań dla zabawek. Plastelina wykonana z czystych ekologicznie składników masy plastycznej.. Opakowanie kartonowe, plastelina zafoliowana.

25 zestawów

 

Wspólny słownik zamówień (CPV):

            39.16.21.00-6 – Pomoce dydaktyczne

 1. WYMAGANIA STAWIANE WYKONAWCY: nie dotyczy

 

 1. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA

Wymagany termin dostawy – do 02.03.2020 roku

 

 1. DOKUMENTY KTÓRE NALEŻY ZAŁĄCZYĆ DO OFERTY
 1. Oświadczenie o braku powiązań
 2. Kosztorys ofertowy
 1. MIEJSCE SKŁADANIA OFERT

 

Oferty należy składać w  formie pisemnej  na „Dostawa  materiałów plastycznych do przedszkola w ramach projektu pod tytułem „Przedszkolaki z Tarnawatki” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020” w pokoju nr 16 (sekretariat) w terminie do 14.02.2020 rok do godziny 12:00. Otwarcie ofert nastąpi w Urzędzie Gminy Tarnawatka ul. Lubelska 39, 22-604 Tarnawatka w pokoju nr 5 w dniu 14.02.2020 rok o godzinie 12:05.

 

 1. KRYTERIA WYBORU OFERT

Sposób oceny ofert:  W powyższym kryterium oceniana będzie cena brutto oferty. Maksymalną ilość punktów otrzyma wykonawca, który zaproponuje najniższą cenę, pozostali będą oceniani wg następującego wzoru

Opis sposobu obliczenia ceny:

        

            Cn      

Pc =  ----------- x 100 x waga kryterium

           Cob

Pc – liczba punktów przyznanych ofercie Wykonawcy za cenę

Cn – najniższa zaoferowana cena

Cob – cena zaoferowana w ofercie badanej

Oferta musi zawierać ostateczną sumaryczną cenę obejmującą wszystkie koszty związane z realizacją zadania niezbędne do jego wykonania z uwzględnieniem wszystkich opłat i podatków.

 

 1. TERMIN ZWIĄZANIA OFERTĄ

Termin związania ofertą wynosi 7 dni (siedem dni) od terminu składania ofert

 

 1. INFORMACJE O SPOSOBIE POROZUMIEWANIA SIĘ ZAMAWIAJĄCEGO Z WYKONAWCAMI ORAZ PRZEKAZYWANIA OŚWIADCZEŃ I DOKUMENTÓW, A TAKŻE WSKAZANIE OSÓB UPRAWNIONYCH DO POROZUMIEWANIA SIĘ Z WYKONAWCAMI:

 

 1. W postępowaniu o udzieleniu zamówienia, oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje zamawiający oraz wykonawcy przekazują drogą elektroniczną e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem – „Dostawa materiałów plastycznych do przedszkola w ramach projektu pod tytułem „Przedszkolaki z Tarnawatki” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020”
 2. Wykonawca może zwrócić się do Zamawiającego o wyjaśnienie treści zapytanie ofertowego. Zamawiający niezwłocznie udziela wyjaśnień na każde zapytanie.
 3. Do porozumiewania się z Wykonawcami uprawniony jest Pan Marek Tyrka, inspektor do spraw projektów europejskich i zamówień publicznych, tel: (0-84) 662 47 10 w 46, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 00 do 15 00
 4. Nie przewiduje się organizowania spotkania z Wykonawcami.
 5. Odbiór przedmiotu zamówienia, potwierdzony zostanie protokołem odbioru dostawy, podpisanym przez kierownika jednostki lub osobę upoważnioną, którego wzór stanowi załącznik nr 3 do niniejszego zapytania ofertowego.
 6. Zamawiający, w przypadku stwierdzenia wad jakościowych i/lub braków ilościowych dostarczonych artykułów, stwierdzenia innych wad, dokona opisu wad i braków w treści protokołu odbioru.
 7. Wykonawca w terminie 3 dni roboczych od daty podpisania protokołu odbioru, o którym mowa w punkcie e), zobowiązuje się dostarczyć artykuły bez wad i/lub uzupełnić braki ilościowe.
 8. Rozliczenie z wykonania dostawy nastąpi w formie przelewu, dokonanego w terminie 30 dni od daty dostarczenia do siedziby Zamawiającego prawidłowo wystawionej faktury VAT/rachunku wraz z  protokołem odbioru, bez wad i usterek. Przedstawiona faktura powinna zawierać wszystkie wyszczególnione artykuły/ znajdujące się w punkcie 2 niniejszego  zapytania ofertowego

 

 

Obowiązek informacyjny RODO

 1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej „rozporządzeniem RODO”,  Gmina informuję, że:
 • Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu Oferty w ramach procedury rozeznania rynku jest Wójt Gminy Tarnawatka posiadający siedzibę w Tarnawatce, ul. Lubelska 39, 22-604 Tarnawatka,  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu przeprowadzenia przedmiotowej procedury rozeznania rynku;
 • dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) rozporządzenia RODO;
 • dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza tymi, którzy posiadają odpowiednią podstawę prawną, w tym m.in. Województwu Lubelskiemu jako stronie umowy o dofinansowanie projektu i innym podmiotom kontrolującym wydatkowanie środków w ramach projektu;
 • dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji projektu   i wymagany okres przechowywania dokumentacji projektu;
 • osoba, której dane osobowe dotyczą, posiada prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania oraz ograniczenia przetwarzania;
 • osoba, której dane osobowe dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy prawa;
 • podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wzięcia udziału w przedmiotowej procedurze rozeznania rynku;
 • podane dane osobowe nie będą poddawane automatyzowanemu podejmowaniu decyzji;
 • Administrator dołoży należytej staranności w celu odpowiedniego zabezpieczenia przekazanych danych osobowych, a w szczególności przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym.
 1. Wykonawca jest zobowiązany wypełnić obowiązki informacyjne przewidziane  w art. 13 lub art. 14 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych  i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1) wobec osób fizycznych, od których dane osobowe bezpośrednio lub pośrednio pozyskałem w celu ubiegania się o udzielenie zamówienia w niniejszym postępowaniu. 

 

Wójt

Piotr Pasieczny

Załączniki:

 1. Zał. Nr 1 – Formularz oferty
 2. Zał. Nr 2 – Kosztorys ofertowy
 3. Zał. Nr 3 - Protokół  odbioru
 4. Zał. Nr 4 – Wzór umowy
 5. Zał. Nr 5 – Oświadczenie o braku powiązań

 

Protokół z otwarcia ofert

 

 

Brak załączników.

Brak informacji o zmianach.